معنی عشق:

آیا میدانی معنی عشق چیست ؟ ای کسی که مدعی عشقی ؟
عشق اگر عشق باشد و
عاشق اگرعاشق
دیگرنه منتی برای عاشق شدنش هست و
نه به دنبال دلیل برای ادامه عشق میگردد
او عشق بازی میکند
تمام وجودش دروجود معشوق خلاصه می شود
تویی که ادعای عاشقی داری
اگر برای ادامه عشقت به دنبال دلیل میگردی عاشق نیستی
بلکه داری ازموقعیتت به نفع خودت سوء‌استفاده میکنی
همین ودیگرهیچ

 

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هزاران گنج

تو اون شام مهتاب کنارم نشستی عجب شاخه گل‌وار به پایم شکستی قلم زد نگاهت به نقش‌آفرینی که صورتگری را نبود این چنینی پریزاد عشق‌و مه‌آسا کشیدی خدا را به شور تماشا کشیدی تو دونسته بودی چه خوش‌باورم من شکفتی و گفتی از عشق پرپرم من تا گفتم کی هستی؟ تو گفتی یه بی‌تاب تا گفتم دلت کو؟ تو گفتی که دریاب قسم خوردی بر ماه که عاشق‌ترینی توی جمع عاشق، تو صادق‌ترینی همون لحظه ابری رخ ماه‌و آشفت به خود گفتم ای وای! مبادا دروغ گفت گذشت روزگاری از اون لحظه‌ی ناب که معراج دل بود به درگاه مهتاب در اون درگه عشق چه محتاج نشستم تو هر شام مهتاب به یادت شکستم تو از این شکستن خبر داری یا نه هنوز شور عشق‌و به سر داری یا نه هنوزم تو شب‌هات اگه ماه‌و داری من اون ماه‌و دادم به تو یادگاری [قلب]

هزاران گنج

سلام خیلی قشنگ بود متاسفانه این روزا عاشق واقعی کم پیدا و گاهی نایابه[گل][قلب]

رها راد

چه کسی خواهد دید مردنم را بی تو بی تو , مردم ! مردم !! گاه می اندیشم , خبر مرگ مرا با تو چه کسی میگوید آن زمان که خبر مرگ مرا از کسی میشنوی روی تو را , کاشکی میدیدم شانه بالا زدنت را بی قید وتکان دادن سر را که , عجب !!! عاقبت مرد !! افسوس !! کاشکی می دیدم من به خود می گویم چه کسی باور کرد جنگل جان مرا آتش عشق تو خاکستر کرد

بشری

سلامممممممممممممممممممممممممممممممم[بغل]

مریم

ته کشیده است تمام صفحات دفترم و جوهر خودکارم نفس های آخرش را می کشد اما هنوز منم و دریایی از سخن ... دریایی از گله ... دریایی از درد ... همه این دریا در پهنای سکوتم جا خواهد شد آیا ؟؟؟!!!

مریم

پارگی را مد کردیم با چینی بر شلوارمان.... و حیا را پاره کردیم با لختی تنمان....!!! حال مانده ایم با بکارتمان چه کنیم..؟؟؟؟!! آقای سرزمین من ... با کدامین لباس مردانگی ات را جستجو کنم...؟؟ بانوی سرزمین من... زیر هفت قلعه آرایش،با کدام رستم نجاتت دهم..؟؟ معصومیتم کجاست...؟؟!! من کی....؟؟ کجای این تمدن مدرن خوابم برد.....؟؟؟؟!

مریم

گاهي دلت از کسايي ميگيره که فکر مي کردي با تمام آدمهاي کنارت فرق دارن ! خودشون … دنياشون … زندگيشون … و بعد بفهمي که دنيايي ندارن که بخوان به خاطرش زندگي کنن اين آدما وجودشون توي ذهنتم زياديه چه برسه توو زندگيت !!!